Apartament me qera ne Tirane

Shitet nga: G.J_Tirana2014 30 Sht 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Komuna: Tiranë
Jepet me qira një hapësirë 138 m2. Ambienti përbëhet nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone, soxhorno dhe kuzhina së bashku, e kompletuar. Adresa: Kati 2, Tirana e Re, tek Pallati Antonela, Oborri pas Fakultetit Juridik.
Preferohet të jepet për të huaj që vijnë të jetojnë në Shqipëri për periudha 1 vit e më shumë.

Qiraja mujore 1400 Euro bruto. Pagesa e ujit, dritave janë te qiramarrësit. Taksat dhe pagesa mujore e mirëmbajtjes dhe pastrimit është në ngarkim të pronarit. Kontrata jo me pak se një vit dhe 3 muajt e fundit janë parapagim dhe garanci.
Për çdo informacion kontaktoni në:

0692097284
0692072393

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Apartment 138 m2 for rent. The apartment consists of 3 bedrooms, 2 bathroom, 2 balconies, kitchen and living room together, stylish furnished. Address: “Kati 2, Tirana e Re, tek Pallati Antonela, Oborri pas Fakultetit Juridik”.

Preferable to be given to foreign citizen, who come to live in Albania for periods longer than one year.
The monthly rent is EUR 1400 gross. The bills for water and electricity are in charge of the lessee. The monthly fees and payments for overall maintenance and cleaning are in charge of the lessor. Contract no less than one year and the last three months prepaid as warranty.
For further information, please contact:
+355692097284
+3550692072393
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim