Apartament me qera ne Tirane

Shitet nga: kurtish rexhmati 08 Krr 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
Jepet me qera apartament 2+1 kati i pare,ne hyrje te don boskos,i pershtatshem per aktivitete te ndryshme dhe banese,apartamenti eshte i kompletuar,uje dhe drita 24 ore,i pajisur me oborr...per me shume informacion kontakt 0686464226
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim