Apartament me qera ne Tirane

Shitet nga: tosi 02 Tet 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Tiranë
Jap me qera apartament 108 m2 ne fillim te rruges Komuna e Parisit, 2 + 1, dy banjo e ballkon. Kuzhina eshte moderne e kompletuar me te gjitha paisjet. Cmimi i arsyeshem nese behet fjale per kohe te gjate. Per me teper informacion kontaktoni ne adresen e e-mail-it fatospuka@gmail.com. Gjithashtu mund te dergoni mesazh ne nr. 001 617 447 9152 dhe ju marrim ne. Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim