Apartament me qera ne Tirane

Shitet nga: ekaterina 30 Sht 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Tiranë
JAP ME QERA APARTAMENT 53 M2 I CILI NDODHET 200 METRA NGA ISH STACONI I FUNDIT I TIRANES RE.
ESHTE I KOMPLETUAR 100 % SHIKO FOTOT. AP. LIROHET ME 10 TETOR 2014.
JEPET ME QERA 20000 LEKE PER AFATE TE GJATE 3-5 VJET.
I PERSHTATESHEM PER CIFTE,DY STDENTE, APO EDHE PERSONA TE TJERE TE PUNESUAR.
ESHTE VENDE I QETE ,PA ZHURMA. KA AKSES TRASPRTI URBAN DHE NDERQYTETAS. KA AFER UNIVERSITETIN E SHKENCAVE SOCIALE,UNIVERSITETIN EUROPIAN TE TIRANEA,UNIVERSITETIN MESDHETAR.
ESHTE ME HIPOTEK.
PER TA PARE AP. DUHET TE BENI PRONETIM PASI UNE NUK NDODHEM NE CDO KOHE NE TIRANE.
JU FALEMINDERIT.


0688400803 email. rabinexha@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim