Apartament me qera ne Tirane

Shitet nga: luan hystunaj 16 Sht 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Tiranë
Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 80 m² 230 Euro (liqeni artificial)

Zona/Rruga : liqeni artificial

jepet me qera apartament 1DHOME E 1 GUZHINE 80 M kati 4 100m larg kopeshtit zeologjik 50m nga unaza e madhe PALLAT TE RI PERBALLE FARITteresisht e mobiluar 10000 EUROmobilim me ashensor dhe garazh per makine pamje panoramike nga liqeni...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim