Apartament me qera ne Tirane

Shitet nga: luan hystunaj 15 Sht 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Tiranë
100m larg kopeshtit zeolog. 80 m katrore kati i 4 me ashensor dhe garazh 10000 euro mobilim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim