Apartament me qera ne Tirane

Shitet nga: shtepi me qera 27 Krr 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

380 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Tiranë
Jap me qera apartament 1 + 1 68 m2 tek Pall I adidasit, kati I trete juglindje. Apartamenti eshte I mobiluar me arkitekt dhe 100 % funksional me te gjitha pajisjet moderne, grohje centrale + ose kondicioner. Qerate preferohen per periudha 1 vjecare e siper. Kontakt 0692261892
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim