Apartament me qera ne Tirane

Shitet nga: Llusku 24 Maj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
Ne fund te rruges “Don Bosko”, tek SERVIS “AGOLLI”, rruga djathtas 150 metra nga kryqezimi. Ne katin e pare te nje vile 4katshe, jap me qera apartament 2+1+banjo te madhe me dritare+parking per nje makine. Apartamenti eshte bosh. Ka kunderbufe.. Ka oborr te rrethuar me mur te sigurte dhe dere me vete Ne kete oborr ka ne dispozicion 1 vendparkimi makine. Zona eshte teper e qete dhe me infrastrukture te mrekullueshme.. Rruga nga rruga kryesore dhe gjithe lagjia eshte e asfaltuar dhe e ndricuar.
Jepet vetem per familje te rregullta. Jepet per afat te gjate, minimalisht 1 vit..
Me marrjen e apartamentit do te lihet 1 qera mujore garanci.
Qeraja - 24.000 lek/muaj,

Cel. 0673900808
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim