Apartament me qera ne Tiranë

Shitet nga: Gony 09 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Tiranë
Pershendetje. Kam nje Ap. 2+1, Kati 2, pjeserisht e kompletuar, pamja nga lindja, (keni diell ne pjesen me te madhe te dites e deri ne mbremje ) me dalje ne terrace, me uje 24 ore, dritat dhe uji kane sahatin e tyre, (sa harxhoni po aq paguani), eshte tek fusha e Ali Demit, me kend lojrash afer per femijet, stacioni autobuzit eshte perballe nga te dyja krahet qe te con dhe bie per ne dhe nga qendra, ose 10 min max me kembe, me te gjitha gjerat qe ju nevojiten rreth e rrotull. Shtepia eshte e qete per tu banuar dhe pa komplekse. Per me shume info mund te me tel ne nr 0697805484
cmimi 220 mije leke te vjetra ne muaj
Flmndrt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim