Apartament me qera ne Rezidenca Kodra e Diellit

Shitet nga: Visar Dobroshi 04 Nën 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Tiranë
Leshohet me qera apartamenti ne Rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti ka 2 dhonma gjumi, nje dhome dite, nje banjo dhe dy terasa. Apartamenti eshte komplet i mobiluar, ka kondicioner dhe eshte i shtruar me laminat.
Cmimi eshte i negocueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim