Apartament me qera tek liqeni artificial perbal..

Shitet nga: luan hystunaj 11 Sht 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Tiranë
apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor pallat i ri 80m teresisht i mobiluar (10000)euro mobilim 50m nga unaza dhe 100m nga kopeshti zeologjik me garazhd per makine me pamje te pakufizuar nga tirana dhe liqeni.jepet 250 euro ne muaj.kontaktoni ne nr 0682006900.luani
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim