Apartament me qera 3+1 ne Prishtine

Shitet nga: Fara 20 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Tiranë
Apartamenti ka 3 dhoma gjumi me nga 2 shtrata , 1 banjo , 1 sallon (kuzhine) , terase , aneks.Apartamenti eshte e mobilueme , kati i pare dhe me nxemje.qendrore funksionale gjate stines se dimrit . Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 7 min larg nga qendra .Mob.Viber +37744503689
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim