Apartament me 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine gat..

Shitet nga: Darina 12 Tet 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Tiranë
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne fund te rruges Medar Shtylla. Apartamenti ka punime shume te mira, perbehet nga tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje aneks i cili eshte i vecuar, nje korridor, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti gjithashtu shitet i mobiluar ne stil bashkekohor si dhe ofron pamje shume te mire kopshtit botanik.
The apartment is located on the seventh floor of a new building at the end of the Road Medar Shtylla. The apartment has good finishes, it consisting of three bedrooms, a living room, a separate annex, a hallway, two bathrooms and two balconies. The apartment is totally furnished in contemporary style and offers nice views of the botanical garden.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim