Apartament duplex Rezidencial 3+1 156 Ndertim i ..

Shitet nga: Class Construction 06 Maj 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 156 m2
Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : PRANE LIQENIT TE FARKES

Pagesen ju mundesojme ta beni dhe me keste ashtu qe 30% te vleres se apartmantit te paguhet tjetra shume me keste pa norme interesi

APARTAMENT ME PAMJE NGA TIRANA DHE LIQENI I FARKES, 3 DHOMA GJUMI DY ME BANJO BRENDA ; AMBJENT NDEJTEJE, GATIMI DHE NGRENIE, TRE BANJO + SUPER VERANDE ME DALJE E NGA AMBJENTI I NDEJTJES DHE NGRENIES
-ORIENTIMI JUG- PERNDIM.
-PUNIME SIPAS STANDARTEVE EVROPIANE,
-TERMIZOLIM ME KAPOTE ( FASADE TERMIKE )
-SHKALLE ME DRITE NATYRALE
-ASHENSOR
-10 MIN NGA QNDRA E TIRANES
-INFRASTRUKTURE E NGRITUR NE NJE ZONE TE QETE
-MUNDESI PAGESE ME KESTE
-SHFRYTEZIM EFICENT I SIPERFAQEVE
-KEOFICIENT I VOGEL SHFRYTEZIMI ( 34% )
-SISTEM NGROHJE DHE FTOHJE PER CDO APARTAMENT ( LINJAT E SISTEMIT)
-AMBJENTI I NDEJTJES DHE DHOMAT E GJUMIT ME PARKET OSE PLLAKA ( OPSIONAL)
-VAZO LULESH TE BERA QE GJATE BETONIMIT
-SISTEMIMET E JASHTME ME SHUME GJELBERIM

ME NJE VENDOSJE PANORAMIKE TE PERKRYER PRANE LIQENIT TE FARKES..NEN VIGJILJEN E NJE NATYRE TE BLERTE DHE AJRI TE PASTER JU BENI ZGJEDHJEN E DUHUR PER NJE JETESE KOMODE. NDERTUAR DHE REALIZUAR NGA NJE STAF I KUALIFIKUAR SPECIALISTESH I JEP ZGJEDHJES SUAJ GARANCI DHE SIGURI!

CLASS
Construction Light Art & Supervise Studio
------------------------------------------
Adresa:Bulevardi Zogu i I, Kompleksi i Pall.Agimi
Kati i 7-të nr.25
Tel: + 355 69 20 90 058 Lavdie BIRBO
Tel: + 355 67 20 47 734 Hydajet TOTA
tiranarelax1@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim