Apartament Kati 2, 109 m² 127.000 Euro

Shitet nga: altini tr 14 Tet 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

127 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 109 m2
Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : stacioni i fundit i tiranes se re,pallati i cezit.

shes apartament 2+1 me dy banja me mobilim teper cilesor,cdo dhome me kondicioner,pallati i vitit 2010 me dy ashensor me parket,apartamenti eshte me hipotek dhe shitet me mobilim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim