Apartament 70m2 tek Rr.Fortuzi

Shitet nga: Albani 18 Nën 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Tiranë
Apartament 1+1 me sip. 70 m2 tek rruga Fortuzi, ngjitur me shkollen De Rada. apartamenti eshte i rregulluar dhe ne kushte mjaft te mira. pallat ekzistues i rikonstruktuar komplet. apartamenti ndodhet ne katin e 6 (te fundit). me kontrabufe dhe orendi baze. cmimi 70.000 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim