Apartament 70 m2 SUPER OKAZIONNN///

Shitet nga: Erald 26 Shk 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 222 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Tiranë
Apartament 70 m2
1 dhom gjumi
1 dhom guzhin
Ballkon dhe tualet
Apartamenti eshte i perfunduar dhe gati per banim
Kati i 1 banim
Uj drita ashensor 24 ore
Dyer dritare e cdo gje tjeter ne apartament teper cilesore
Orientimi nga veri lindja.
I ajrosur dhe i ndricuar mire
Shitet per arsye familjare
Fotot flasin vet
Cmimi 25000 euro vetem brenda 1 jave
adresa: tek restorant fresku, rruga dajtit
Tel 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim