Apartament 55m2 ne Golem ,Durres

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 14 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Tiranë
Shes apartament 1+1 kati i 2 banim ne Golem , Durres eshte komplet i mobiluar me shume gusto. ka nje ballkon te madh dhe kondicionera.
ndodhet prapa hotelit Pameba .
Eshte dhe mundesia e nderrimit me nje Dyqan ose Hyrje ne Velipoje ose Shkoder dhe mund te shtojme pjesen tjeter te lekve.
Kontaktoni: Amarildo Sterkaj 0692883398 Mail : atwohigh@yahoo.com Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim