Apartament 3+1 ,130m2 ,

Shitet nga: Mario 29 Maj 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Tiranë
Apartament 3+1, 130m2 , rruga "Shyqeri Ishmi"...mbraba min bashkis nr2,kati i 3 i nje pallati egzistues, ku mundesi qe te behen dhe dy hyrje,me hipoket,etj....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim