Apartament 2+1

Shitet nga: Klinton 09 Tet 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

71 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Tiranë
APARTAMENT 2+1
Cmimet duke filluar nga 789 €/M2
Apartamenti ndodhet ne Rr Frosina Plaku ngjitur me ish klubin Partizani.
Ambjente te pershtateshme per ju dhe familjet tuaja.

Siperfaqe individuale 81.5 M2
Siperfaqe e perbashket 9.3M2
Siperfaqe totale 90.8 M2

Per me teper informacion kontaktoni ne nr e telefonit ose na vizitoni ne faqet tona te Webit.

http://orion.magnet.al/
http://magnet.al/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim