Apartament 2+1 tek Liqeni Thate 96m2

Shitet nga: HomeDeal 13 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Liqeni Thate
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Thate!!
Apartamenti ka siperfaqe 96m2, dhe ndodhet ne katin e 4.
Pallati eshte ne perfundim, aktualisht pa hipoteke, apartament kleringu!
Cmimi: 700Euro/m2.
Me HIPOTEKE!!
Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 069 35 28 636.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim