Apartament 2+1 te blloku V.Shanto mbrapa K.E.Sh-it

Shitet nga: fhjfhjd 29 Tet 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 tw blloku V.Shanto mbrapa K.E.Sh-it, apartamenti ka 2 dhoma,1sallon te madh,1banjo te mjaftushme,1koridor dhe 2 ballkone veri-jug, shtepia eshte e ngroht ne dimer dhe e fresket ne vere dhe kjo fal pozicionit qe ka, eshte e shtruar me tubat perkates per impiant kaldaje.....
Te interesuarit te kontaktojn...cmimi I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim