Apartament 2+1 ne Tirane

Shitet nga: Enkel 11 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 84 m/2 me dokumenta te rregullta dhe Hipoteke, kati i pare ,nje dhome eshte dyqan.E rregulluar plotesisht .E mobiluar pjeserisht.24 h uje dhe drita.Dyqani eshte i rregulluar dhe i paisur me qepen per te ushtruar aktivitet te cfardoshem.Ndodhet ne Rrugen Aleksander mojsiu prane Rajonit te policise nr4 .Per me shum info:Cel:069 54 79 266

Cel. : 069 54 79 266
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim