Apartament 2+1 ne Tirane

Shitet nga: astrit 28 Tet 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Tiranë
Larg zhurmave te qytetit ne nje zone te qete Prane Kopshtit Botanik ne katin e 4 te nje pallati te ri shitet apartament 2+1 . apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi sallon dhe guzhine , 2 banjo , 2 ballkone .Ambjentet jane te bollshme dhe plot drite.Apartameni shitet me gjithe garazh , per me shume informacione mund te kontatoni .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim