Apartament 2+1 ne Tiranë

Shitet nga: ina 17 Qer 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament prane shkolles "Besnik Sykja", kati v (parafundit), hapesira te mireorganizuara ne : dhome ndenjeje-kuzhine, korridor i madh, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone te mbyllur vetrate xhami. Apartamenti orientohet VL-P dhe disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion mund te kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim