Apartament 2+1 me siperfaqe 96m2 ne qytetin e Vl..

Shitet nga: Jetmir Qehaja 28 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Tiranë
Shitet nje apartament 2+1 me dy ballkone dhe siperfaqe 96m2 me hipoteke ne qytetin e Vlores ne Skele shume afer stadiumit te qytetit qe dhe mund te shihet dhe nga vendodhja ne google maps.Cmimi 40000 euro( i diskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim