Apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 94 m2 tek Z..

Shitet nga: Dhimiter 22 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet nje apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 94 m2 ne katin e dyte ( te kullat e Fratarit) perballe Tirana Ring Center dhe ndodhet perballe rrotullimit te Zogut te Zi. Pallati eshte ne nje gjendje shume te mire dhe te mirembajtur dhe me ashensor dhe shtepia eshte ne nje gjendje te shkelqyer.. Apartamenti eshte me dy dhoma dhe banje dhe nje hapesire te madhe sallon dhe kuzhine ..Apartamenti ka nje pozicion favorizues sepse ndodhet fiks ne nje zone te mire dhe 5 minuta larg qendres apo 21 Dhjetorit.. Mirepresim cdo lloj bleresi serioz ,,.. Cmimi mund te vendoset me marreveshje dhe ne perputhje me cmimet e tregut
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim