Apartament 2+1 Ibe e siperme,Berzhite.

Shitet nga: Joni 12 Jan 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Tiranë
Shitet Apartament 2+1+banjo, kati i dyte, pallat dy katesh. 80 m2. Ne gjendje te mire. I pa kompletuar per tu mobiluar sipas deshires. Pozicion i apartamentit te krijon mundesine e nje pamjeje te mrekullueshme dhe shplodhese. Vetem 20 minuta larg qendres. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim