Apartament 2+1 97 m2 prane Ardenos Tiranë

Shitet nga: no name 24 Qer 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Tiranë
Okazion shitet apartament kati I 3 banim shume prane mobileri ardenos ,apartamenti eshte I pabanuar ndonjehere , pra apartament I ri dhe ne pozicion shume te mire cmimi 500€ m2 I diskutueshem me hipoteke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim