Apartament 2+1 85 m2 me hipoteke Bulevardi.BAJRA..

Shitet nga: roni 03 Dhj 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Tiranë
SHITET APARTAMENT.2+1 85 m2 ME HIPOTEKE
BULEVARDI "BAJRAM CURRI" RRUGA "IRFAN TOMINI"
NE KRAHE TE PALLATIT ME SHIGJETA TEK KARBURANT "KASTRATI"
BUZE RRUGES KRYESORE
PALLATI I RI 10 KATESH
NDERTUAR NE 2005.
KATI I 6 BANIM,UJE DRITA DHE ASHENSOR 24 ORE
CMIMI: 80 000 EURO I DISKUTUESHEM
CEL:0682371574,0695771445.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim