Apartament 2+1 2 banjo te unaza re, astiri 430 €..

Shitet nga: engli 29 Qer 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

430 EUR   41 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Tiranë
shitet apartamenti 2+1+2 banjo te unaza re astiri. kati 8 me ashensor. shkallet me drite dhe te gjera. apartamenti eshte me pamje ne jug-perendim. ka diell nga mengjesi deri ne perendim. cmimi 430 euro m2 per ne afat kohor shitet me kte cmim p
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim