Apartament 2 +1 ne unaz te re

Shitet nga: visi 02 Nën 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
ap 110 m ne unaz te re afer tirana bank kati 5 dhe i 6 banim ne ndertim e siper me sakt ne suva
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim