Apartament 147m2 Adresa Rruga Sokrat Miho / Unaz..

Shitet nga: Altin 30 Sht 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

73 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 147 m2
Komuna: Tiranë
hitet!
Apartament me Nr: A-2
Tipi 3+1+1.
3 Dhoma gjumi.
1 Guzhine.
1 Dhome ndenje.
2 Banjo.
3 Ballkone.
Shkalla: 1
Kati: 1
Sip totale: 147 m2.
Mundesi ndarje ne dy apartamente ne: 2+1 dhe 1+1
Adresa Rruga Sokrat Miho / Unaza Re
Leje Ndertimi me Vendim Nr: 23 te KRRT te Komunes Kashar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim