Apartament 1+1 te Fresku, cmim i diskutueshem

Shitet nga: Dritan Ulqinaku 03 Sht 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Tiranë
Shitet Apartament tek Fresku, rruga e thesarit, 1+1 dhe ballkon, 70m2, kati i 3 me ashensor, me hipoteke. Perfshihet guzhina. Shtepia ka arkitekture te rregullt: nga korridori kalon ne 2 dhomat dhe ne tualet. Ndodhet prane Big Market. Pallati ndodhet ne rrugen e thesarit pra direkt ne rruge por apartamenti nuk ndodhet me pamje nga rruga. Apartamenti eshte me orientim nga Lindja. Çmimi 550€ m2 i diskutueshem. Uje, drita dhe ashensor.

0692506702
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim