Apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit

Shitet nga: HomeDeal 13 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

770 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ali Demi
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit, tek fushat, Tirane.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m2. Ka mundsi per tu bere dhe 2+1.
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri 6-katesh dhe ka orientim Jug-Perendim.
Cmimi: 770Euro/m2. ME HIPOTEKE!!
Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 069 35 28 636.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim