Apartament 1+1 ne Tirane

Shitet nga: klajdi 03 Tet 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

570 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Tiranë
Shes apartament 1+1+wc+ballkon prane liqenit artificial te Tiranes, prane nje gjelberimi dhe nje orientim perfekt lindje - jug,
punime shume cilesore (pasi jane kryer sipas deshires sime)
dhurate i ofrohet nje projekt arkitektonik sipas deshires se personit/personave qe do e blejne.
cmimi eshte 570 euro/m2 i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim