Apartament 1+1 me qera ne Tiranë

Shitet nga: ejona sula 26 Sht 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Tiranë
Apartament 1+1 Jepet me qera. Ndoshet ne rrugen e Bogdaneve ,rruga Kavajes. Me ose pa garazh sipas deshires varijon dhe cmimi brenda saj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim