Apartament 1+1, kati i 3

Shitet nga: Katerina 04 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Tiranë
Pallat ekzistues, i rikontruktuar ne menyre bashkekohore dhe cilesore. Me dokumenta te rregullta pronesie.
Zona Allias. Rr.Gaqo Tashko, pranë shkolles "Bajram Curri"
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim