Apartament 2+1 ne Tirane

Shitet nga: astrit 22 Tet 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 111 m2
Komuna: Tiranë
Ne Rrugen e Kavajes mbi qendren Globe shitet apartament 2+1 me hipoteke ,ne nje pallat te ri me 2 ashensore .Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe guzhine,2 banjo dhe nje ballkon me pamje nga jugperendimi.Ambjente te bollshme dhe plot drite.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim