Apartament 1+1shitje ne Kombinat perballe KMY

Shitet nga: astrit 18 Tet 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Tiranë
Ne Kombinat perballe KMY shitet apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri 9 katesh ,me ashensor.Apartamenti perbehet dhome gjumi,sallon dhe guzhine banjo dhe ballkon.Mundesi nderhyrje per ndonje ndryshim te brendshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim