Apartamen prej 84 m2 ne Tirane

Shitet nga: Erjon 15 Sht 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Tiranë
Apartamenti ndodhet ne rrugen Ali Demi, perballe shkolles "Kushtrimi i Lirise", ne katin e dyte te nje pallati kater katesh ku ka dy hyrje ne cdo kat. Perbehet nga ambienti i ndenjes 2 dhoma, banja, korridori dhe 2 depo. Dhomat kane siperfaqe te madhe dhe jane me pamje nga juglindja. Ambienti i ndenjes ka nje aneks , ka dy dritare te medha ne dy faqe te tij si dhe ka te instaluar nje kend gatimi mjaft cilesor si dhe nje kondicioner te perdorur vetem per tre muaj te markes Daikin. Dhomat jane te shtruara me parket. Kuzhina mund te zgjerohet lehtesisht me njeren nga dhomat e cila eshte mjaft e bollshme. Banja eshte e rregulluar dhe ka siperfaqe te bollshme Apartamenti ka uje 24 ore permes nje rezervuari te instaluar ne taracen e pallatit. Rrjeti elektrik i apartamentit eshte mjaft cilesor dhe eshte rinovuar para pak vitesh. Apartamenti ka nje kubature te kenaqshme pasi ka nje lartesi prej 2.9 metrash. Cmimi eshte 60 000 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim