Ap ne unaz te re

Shitet nga: visi 03 Tet 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
ap 110 m ne ndertim e siper 150 m larg rruges kryesore afer tirana bank(mundesi nderrimi me makin dhe lek)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim