Ap ne unaz te re afer tirana bank

Shitet nga: visi 01 Tet 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
ap dy dhoma guzhin ne katin e 5 dhe te 6 100 m larg stacionit te atobuzit ap ne ndertim e siper
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim