Ap dy dhoma guzhin ne unaz te re afer tirana bank

Shitet nga: visi 05 Tet 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
ap eshte ne ndertim e siper cmimi okazion vetem 100m larg rruges kryesore( nderrim i mundshem me makin dhe lek)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim