Ap 110 m ne unaz te re afer tirana bank

Shitet nga: visi 02 Tet 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
ap eshte ne ndertim e siper me sakt ne fino kati 5 dhe i 6 150 m larg stacionit te atobuzit( mundesi nderrimi me makin dhe lek)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim