Ap. me qera ne qender te Tiranes. Lluksoz. Cmimi..

Shitet nga: Beni 27 Qer 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 123 m2
Komuna: Tiranë
Totalisht e mobiluar .jap me qera ne qender te Tir. 2+1+3b+2b+1gn. me ashensor.Pallat i ruajtur me kamera dhe roje24 orer. Vetem per te huaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim