APARTAMENT

Shitet nga: Saimir 14 Sht 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
shes apartament ne ane te rruges kryesore 110 m shtepia ka guzhine eshte gati per banim jepet dhe me qera me afat te gjat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim