APARTAMENT i Ri Rezidencial 2 + 1 kati I Tirane

Shitet nga: Class Construction 06 Maj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Tiranë
APARTAMENTI 1 2 + 1 KATI 1-AP1 K2 te Kompleksi Tre kulla

Pagesen ju mundesojme ta beni dhe me keste ashtu qe 30% te vleres se apartmantit te paguhet tjetra shume me keste pa norme interesi

Objekti eshte konceptuar si nje kompleks banimi me tre kulla 5-kateshe, te ndara nga njeri tjetri dhe te sfazuara ne vendosjen e tyre ne plan. Kompleksi ndodhet mbi nje koder natyrale te karakterizuar nga ajri i paster, mikroklime e shkelqyer dhe me shume diell, qe I jep avantazhin te kete pamje panoramike mbi qytetin e Tiranes, malin e Dajtit si dhe liqenin e Farkes. Kjo pamje, per shkak te ketij pozicionimi nuk mund te zihet asnjehere. Infrastruktura e zones ne te cilen ndodhet kompleksi eshte e ngritur dhe rruga per te vajtur atje eshte ne nje zone pa trafik te renduar. Qe nga lindja e diellit e deri ne perendimin e tij, "Kompleksi Tirana Relax" eshte i ekspozuar ndaj nje peisazhi shume te vecante. Ne e kemi gjetur natyren dhe ne formen me te bukur jua kemi sjelle ate brenda ne shtepi. Nje projekt i nderthurur me natyren Projekti eshte realizuar nga nje studio projektimi serioze, e suksesshme, me shume eksperience ne fushen e projektimit te ndertimeve civile (banesave) shoqerore dhe industriale. Stafi realizues eshte nje grup inxhiniero - teknik i kualifikuar ne perberje te te cilit ka inxhiniere te te gjitha specialiteteve. 10-15 min nga qendra e Tiranes 30 min nga aeroporti nderkombetar “Nene Tereza” Per me shume Kontaktonani ne CLASS Construction Light Art & Supervise Studio ------------------------------------------

Adresa:Bulevardi Zogu i I, Kompleksi i Pall.Agimi Kati i 7-të nr.25
Tel: + 355 69 20 90 058 Lavdie BIRBO
Tel: + 355 67 20 47 734 Hydajet TOTA
tiranarelax1@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim