APARTAMENT PREJ 101M2 NE TIRANE

Shitet nga: db 27 Tet 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Tiranë
kembej apartament 2plus 1 te mobiluar apartament i ri me letra dhe hipotek te rregullt.apart i ri bashkohor.
kembej me banese private ose truall 500 meter me ndonje objekt te ndertuar ose bosh,preferohet zona unaza e re yzberisht,zona kasharit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim