APARTAMENT NE TIRANE

Shitet nga: Pallati Tuneli 21 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ashensor
Komuna: Tiranë
Apartament kati fundit te pallati ne ane te rruges se Kavajes ne krah te GLOBE poshte "21 Dhjetorit" .Veranda siper banese 77 m2 ne dispozicion.Pamja fantastike nga veriu.Apartament i paperdorur qe nga ndertimi , i sapolyer.Dopjo ashensore.
Oraret qe mund te vije dikush t'ju shoqeroje jane ora 13 e 30 dhe ora 16 e 30 cdo dite por duhet me pare te lajmeroni ne 0672058375
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim